Ucuz Zyban satış, Zyban fiyat listesi

Zyban sigara sigara durdurmak için bazı hastalarda yardımcı olmak için kullanılan bir antidepresan ilaçtır . Beyinde çeşitli kimyasal haberciler Zyban booststhe düzeyde , bu nedenle nikotin yoksunluk belirtileri bir azalma ve sigaraya olan arzuyu bir zayıflaması deneyim.

Şekli ve yön

Eğer sigarayı bırakmak için Zyban almak Eğer Zyban kullanmaya başladıktan sonra , yedi gün kadar sigara içmeye devam edebilir .
Ilaç ihtiyatlı alınabilir , hiç kimse ama doktorunuz bunu kullanırken bilmesi gerekir bu yüzden . Gıda olan veya olmayan sözlü götürün . Bu ilaç bütün yutmak .
Zyban için ortak öngörülen dozaj , günde iki kez 150 mg olarak verilmiştir , 300 mg / gün ‘dür. Ardışık Zyban doz arasında en az 8 saatlik bir süre olmalıdır.
Ayrıca sigara bırakma tedavisi destek olmak için nikotin bantları ya da sakızı kullanabilirsiniz .
Not : Bu komut sadece yorum için buraya sundu. Kullanmadan önce doktorunuza danışmak çok gereklidir. Size en iyi sonuçları almak için yardımcı olur.

önlemler

Eğer Zyban herhangi bir madde alerjiniz varsa kullanmayın . Eğer hamileyseniz bu ilacı kullanmayınız , hamile veya emziren olmak niyetinde . Eğer bupropion içeren herhangi bir ilaç alıyorsanız kullanmayın . Eğernikotin deri yama veya herhangi bir nikotin ürün ile birlikte bu ilacı kullanıyorsanız, sigara içmeyin. Ayrıca birlikte Zyban ve nikotin yamaları kullanarak kan basıncını yükseltmek unutmayın .

Kontrendikasyonlar

MAO inhibitörleri , levodopa , teofilin , kortikosteroidler , nöbet ilaçlar , sakinleştirici , antiviral , sakinleştirici / psikiyatrik ilaçlar , diğer antidepresanlar , benzodiazepinler , salisilatlar , izoniazid , chlolinesterase inhibitörleri , morfin ve adrenalin gibi ilaçlar : reçete dahil olmak üzere almak ilaç doktorunuza söyleyin , afyon , kokain , veya uyarıcı , diyabet ilaçları , vb kafein alımı bu ilaçla nöbetlerin şansını artırmak unutmayın .

Olası yan etkiler

En çok rastlanan yan etkileri ağız kuruluğu ve zorluk uyku vardır . Eğer aşağıdaki gibi yeni ya da kötüleşen belirtilere sahipseniz hemen doktorunuza haber verin : ruh hali ya da davranış değişiklikleri , anksiyete , panik atak , uyku sorunları , ya da kendinizi iyi hissetmiyorsanız ( zihinsel ya da fiziksel , dürtüsel sinirli, heyecanlı , düşmanca , saldırgan , huzursuz , hiperaktif ) , daha depresif , ya da intihar veya kendine zarar verme ile ilgili düşüncelere sahip .

ilaç etkileşimleri

Eğer son 14 gün içinde bir monoamin oksidaz gibi fenelzin , isocarboxazid olarak inhibitörü veya tranilsipromin almış eğer Zyban almayın . Orada Zyban ile etkileşime girebilir çok ilaç da dahil olmak üzere , aynı zamanda , ancak bunlarla sınırlı değildir : Amantadin , antipsikotikler , kortikosteroitler , insülin , levodopa , karbamazepin, fenobarbital , antiaritmikler , beta- blokerleri ve diğer anti-depresanlar. Ayrıca bu iki ilaç arasındaki etkileşim her zaman bunlardan birini alarak durdurmak gerekir anlamına gelmez unutmayın. Her zamanki gibi bu ilaçların etkisini etkiler , bu yüzden etkileşimleri idare ediliyor veya nasıl yönetilmesi gerektiğini hakkında doktorunuza danışın .

cevapsız dozu

Eğer zaman içinde doz almak için unuttuysanız , en kısa sürede hatırlıyorum olarak lütfen . Bu bir sonraki doz için çok geç ya da hemen hemen zaman Ama eğer yapmayız . Lütfen önerilen doz artırmayın. Aynı düzenli zamanlı olarak genellikle doz ertesi gün alın .

aşırı doz

Bir Zyban doz aşımı belirtileri nöbet , bilinç kaybı , halsizlik, halüsinasyonlar , hızlı kalp atışı ve kalp krizi içerir . Bunların üzerinde yaşarsanız hemen doktorunuzu arayın.

depolama

20-25 C ( 68-77 F) arasında oda sıcaklığında tutunuz.

This entry was posted in Antidepresanlar, Sigara Durdurmak and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.