Ucuz Zithromax satış, Zithromax fiyat listesi

Zithromax kimyasal olarak cins Staphylococcus gibi gram pozitif ve gram negatif organizmaların türlerinin çoğunluğu eritromisin karşı etkindir ile ilgili yarı sentetik bir makrolid antibiyotiktir , S. aureus , S. pneumoiane , S. pyogenes , S. agalactiae , Haemophilus influenza ve parainfluenzae , Moraxela catarrhalis , Bacteroides fragilis , Escherichia coli , Bordetella ssp . , Borrelia burgdorferi , Haemophilus ducreui , Nisseria gonorrhoeae Ø Klamidya trachomati . In vitro bu Legionella pneumophila , Mycoplasma pneumoiae Ø hominis , Helicobacter pylori , Toxoplasma gondii , Ureaplasma urealiticum karşı aktivite gösterdi.

Bir makrolid antibiyotik olarak Zithromax bakteriyel protein sentezini inhibe eder ve büyüme yayılma bakterilerin engeller. Bu üst ve düşük solunum organları enfeksiyonları ( tonsillit , otit, sinüzit , pnömoni ) , ürogenital enfeksiyonlar ( klamidya neden üretrit , prostatit , servisit , adneksit , gonore , sifiliz erken ) , bağırsak enfeksiyonları , mide ve duodenum ülseri tedavisinde kullanılır .

Şekli ve tarifi

Tam olarak reçete almak ve iyi hissediyorum ve belirtileri doktorunuzun izni olmadan gelişmiş olsa bile tedavi durdurma yok . Su büyük bir bardak ile Zithromax tablet alın. Bir sıvı süspansiyon formu bir doz paket su 2 gram ile bir paket karıştırmak hazırlamak , sallamak ve bir kez içki . Daha uzun 12 saat önce hazırlanansüspansiyon kullanmayın. Kapsül 2 saat önce aç karnına ya da yemekten sonra alınmalıdır ise tablet ve süspansiyon gıda ile veya olmadan alınabilir .

önlemler

Hiçbir delil Zithromax bir anne sütünde bir doğmamış bebek ya da atarlar etkilerse vardır . Beklenen yararbebek için potansiyel risk öncelikli olarak sadece bu ilaç hamile ve emziren kadınlarda kullanılmalıdır.

Kontrendikasyonlar

Zithromax ve bu azitromisin veya eritromisin gibi ilgili ilaçlara aşırı duyarlılık .

Olası yan etki

Yan etkiler arasında ishal veya gevşek dışkı , bulantı , karın ağrısı ve kusma , düzensiz kalp atışları , iştah kaybı , koyu idrar , kil renkli dışkı , sarılık , ateş, döküntü , kırmızı deri , baş ağrısı olabilir . Eğer doktorunuzu arayın ve bu tür belirtileri hakkında bilgi veya acil tıbbi yardım almalısınız .

ilaç etkileşimi

Zithromax onlar bağırsakta emilimini azaltmak gibi Mylanta veya Maalox olarak alüminyum ya da magnezyum tabanlı antasitler , birlikte olması için tavsiye edilmez .

cevapsız dozu

Eğer hatırlıyorumcevapsız doz alın . Neredeyse bir sonraki alımının zaman ise sadece atlamak ve programınıza geri dönün.

aşırı doz

Doz aşımı belirtileri mide bulantısı , kusma , ishal , ve mide rahatsızlığı gibi görünebilir . Bu durumda derhal tıbbi yardım arayın.

depolama

Işıktan ve nemden , çocuklar ve evcil hayvanlar 59-77 F ( 15-25 C) arasında oda sıcaklığında tutunuz . 10 gün daha sıvı uzun tutmayın .

This entry was posted in Antibiyotik and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.