Ucuz Xenical satış, Xenical fiyat listesi

Xenical yetişkin ve 12 yaş ve üzeri ergenlerde obezite yönetmek için kullanılır. Aynı zamanda, önceki kilo kaybından sonra yeniden ağırlığı riskini azaltmak için kullanılır. Xenical gastrointestinal lipaz inhibitörüdür. Bu diyet yağ inhibe sindirimi ile çalışır ve bir düşük kalorili diyet ile birlikte kullanılmalıdır.

TALİMATI

Doktorunuz tarafından yönetmen olarak Xenical kullanın.

(En fazla 3 gün başına) yağ içeren her ana yemekten sonra saat ya da 1 kadar ağızdan Xenical alın.
Bir yemek hiç yağ cevapsız ya da içeriyorsa, Xenical bir doz yapmayız.
En fazla 3 günde bir hafif düşük kalorili diyet ile birlikte Xenical alabilir. Eğer Xenical almak her zaman, yemek yağ kalori yaklaşık% 30 daha fazla içermelidir.
Bu vitamin A içeren bir multivitamin takviyesi almalı, D, E ve K iyi beslenme sağlamak. Eğer Xenical almadan önce ya da sonra ek gibi yatmadan önce gibi, en az 2 saat alınmalıdır.
Ayrıca bir tiroid hormonu almak (örneğin, levotiroksin) ise, Xenical önce veya sonra 4 saat içinde bunu yapmayız. Sorularınız varsa doktorunuza danışın.
Ayrıca siklosporin alırsanız, Xenical önce veya sonra 2 saat içinde bunu yapmayız. Sorularınız varsa doktorunuza danışın.
Eğer Xenical bir dozu atlarsanız, kısa sürede götürün. Bu bir sonraki doz için neredeyse zaman, atlanan doz atlamak ve düzenli dozaj programı geri dönün. Aynı anda 2 doz almayınız.

DOZAJ

Önerilen doz yağ içeren her ana öğünde sıvı ile ağızdan bir 120 mg kapsül. 120 mg, günde üç kez daha büyük dozlar ek bir ağırlık kaybı fayda sağlamak amacıyla gösterilmemiştir.

Bu tür Amerikan Kalp Birliği tarafından geliştirilen biri olarak sağlıklı bir beslenme planı takip çalışmalısınız. Bu beslenme planı takip Xenical çekerken karşılaşabileceğiniz olası gastrointestinal bazı etkileri azaltırken kilo yardımcı olacaktır.

This entry was posted in Şişmanlık and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.