Ucuz Synthroid satış, Synthroid fiyat listesi

Synthroid levotiroksin sodyum ,tiroid bezi hormonu ile aynı bir madde içerir . Bu, tek başına ya da tedavi etmek için diyet hapları ile kombinasyon halinde kullanılır primer ( tiroid ) , orta ( hipofiz ) , üçüncü (hipotalamik ) hipotiroidizm, subklinik hipotiroidizm ve obezite.

Şekli ve yön

Doz, münferit olarak uygulanabilir edilir . Doktorunuz tüm önerileri uygulayın ,önerilen doz aşmayın . Su dolu bardak kahvaltıdan önce bir tek doz 0.5-1.0 saat olarak götürün . Levothroid ve emilimini etkilediği bilinen ilaçların alımı en az dört saat ayrılmalıdır . Eğer derhal hissetmiyorum bile doktorunuzun izni olmadan tedavi bitmiyor. Ilaç hareket etmeye başlar kadar birkaç hafta sürebilir . Yotiroid hormon eksikliği yerine hayatınızın sonuna kadar Levothroid gerekebilir .

önlemler

Ihtiyatlılık yaşlı kardiyovasküler hastalık , eşlik eden adrenal yetmezliği olan bireyler ile hastaların tedavisinde dikkatli olunmalıdır .

Kontrendikasyonlar

Synthroid tedavi edilmemiş subklinik veya açık tirotoksikoz , akut miyokard infarktüsü ve düzeltilmemiş adrenal yetmezliği olan hastalarda kullanılamaz .

Olası yan etki

Ortaya en olası yan etkiler baş ağrısı , uykusuzluk , sinir ya da sinirli duygu , hiperaktivite , anksiyete , duygusal değişkenlik , ateş, taşikardi , aritmiler , sıcak basması , terleme , sizin adet dönemleri değişiklikleri , iştah değişiklikleri , ishal , kusma , kilo değişiklikler , saç dökülmesi , ateş basması .

ilaç etkileşimi

Alüminyum içeren tüm ilaçlar , bitkisel ürünler ve gıda takviyeleri kullanmak ve özellikle kalsiyum karbonat hakkında ( Oystercal , Caltrate , Citracal ) , sodyum polistiren sülfonat ( Kayexelate , Kionex ) , demir sülfat demir takviyesi , sukralfat ( Carafate ) , antasitler mutlaka doktorunuza haber veriniz ( Rulox , Tums , Maalox , Mylanta , Riopan , Amphojel , Gaviscon ) , kolesterol düşürücü ilaçlar kolestipol ( Colestid ) ve kolestiramin ( Questran ) , warfarin , digoksin , östrojen ürünler , diyabet ilaçları , amiodaron , iyodür , lityum , anti – tiroid maddeler , fenobarbital , Rifamisinler , beta blokerler , antidepresanlar ve büyüme hormonları .

cevapsız dozu

Eğer bu program ile hemen hemen bir sonraki alımının zaman ise bir doz olarak hatırladığınız anda götürün , ama kaçırdıysanız . Eğer neredeyse bir sonraki dozun zamanı isecevapsız doz atlamak . Ekstra bir alarak bir cevapsız dozu telafi etmek için çalışmayın.

aşırı doz

Doz aşımı belirtileri vurma kalp atışı , göğüs ağrısı , titreme , bacak krampları , konfüzyon ve oryantasyon bozukluğu , nefes , kusma, ishal , ya da nöbet darlığı . Bunları yaşarsanız acil durum doktorunuza başvurun .

depolama

Işıktan ve nemden , çocuklar ve evcil hayvanlar 59-77 F ( 15-25 C) arasında oda sıcaklığında tutunuz . Son dönem sonra kullanmayın.

This entry was posted in Cerrahi, Kanser and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.