Ucuz Propecia satış, Propecia fiyat listesi
Propecia Finasterid saç dökülmesi ( erkek tipi ) tedavi etmek için kullanılır. Bu yetişkin erkekler tarafından kullanılmak üzere olup . Finasterid , aynı zamanda prostat kanseri ve iyi huylu prostat hiperplazisi tedavi etmek için de kullanılabilir.

Klinik çalışmalarda Propecia taç alanı ve saç çizgisi üzerinde çalışmaya gösterildi .

Şekli ve yön

Gıda olan veya olmayan , bir bardak su ile ağızdan Propecia almak . , Kesme kırma ya da bu ilaç çiğneme kaçının .
Sizin için uygun dozu ile ilgili doktorunuza danışın .

önlemler

Önce Finasterid veya Dutasterid alerjiniz varsa Propecia doktorunuza veya kimyager haber alarak , ya da diğer alerji varsa .
Bu ilaç cilt tarafından emilmesi gibi , hamile olan veya hamile olabilir kadınlar bu ilacı işlemek gerekir .

Kontrendikasyonlar

Propecia kadınlar ya da çocuklar tarafından hem de Finasterid için aşırı duyarlılık bir tepki gösterdi olanhastalar tarafından kullanılmamalıdır .

Olası yan etki

En sık görülen yan etkiler baş dönmesi , alışılmadık güçsüzlük , uyuşukluk , uyku sorunları , bulanık görme , burun akıntısı , ya da sorunlar ejaculating bulunmaktadır.
Finasterid kullanarak durdurmak ve bu ciddi yan etkilerden herhangi birine sahipseniz hemen doktorunuza başvurunuz: ağrılı ya da 4 saat veya daha uzun , şiddetli baş dönmesi veya bayılma sürer penis ereksiyon .
Çok ciddi bir alerjik reaksiyon nadiren oluşur .
Burada yer almayan etkilerini fark durumda , lütfen doktorunuza veya eczacınıza başvurun.

ilaç etkileşimi

Doktorunuz veya tüm reçeteli ve reçetesiz / Eğer bu ilacı kullanmadan önce kullanabilirsiniz bitkisel ürünlerin eczacı söyle.

cevapsız dozu

Eğer doz cevapsız varsa , en kısa sürede Hatırlayacağınız gibi götürün . Eğer bir sonraki doz için zaman yakın olduğunu görürseniz , almadığınız dozu atlayınız ve her zamanki dozaj programı devam ettirin. Dozunu iki kez yapmayız .

aşırı doz

Eğer hemen acil tıbbi yardım isteyin çok fazla bu ilaç kullandım düşünüyorsanız . Doz aşımı belirtileri genellikle göğüs ağrısı , mide bulantısı , düzensiz kalp atışı , ve hafif başlı veya bayılma hissi içerir .

depolama

Işıktan ve nemden 68-77 derece F ( 20-25 derece C) arasında oda sıcaklığında da ilaç saklayın. Banyoda onları saklamayın. Uzakta çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı tüm ilaçlar saklayın .

This entry was posted in Erkek'Sağlık S and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.