Ucuz Nolvadex satış, Nolvadex fiyat listesi

Nolvadex rekabetçi bir şekilde , hedef organ ve tümörlerde östrojen reseptörleri inhibe eden bir non-steroid anti- östrojendir. Bu düzenleme östrojen bağımlı hücrelerinhücre çekirdeğine önlenmesi hipertrofisi aktarılır dahareseptörü ve kofaktör ile Nolvadex bir karmaşık olduğunu bilinen ve olsa eylem mekanizması tam olarak incelenmiştir değildir.

Ilaç etkisi, birkaç hafta tek bir dozdan sonra sürebilir. Nolvadex kadınlarda yumurtlama , hipofiz gonadotropik hormonların uyarılması üretimi neden yapabiliyor . Oligospermi olan erkeklerde bu hormon ve kan serumunda folikül uyarıcı hormon , testosteron ve östrojen luteinizan konsantrasyonu artırır . Nolvadex vücudun , böbrek kanseri , melanom ve östrojen reseptörleri , yumurtalık kanseri ile yumuşak dokuların sarkomlarının diğer bölgelerine yayıldı de kadınlarda ve erkeklerde meme kanseri tedavisinde kullanılan ( özellikle kastrasyon sonra) ve bir .

Şekli ve yön

Doz, hastanın durumuna bağlıdır gibi tam olarak doktorunuz tarafından tavsiye götürün. Uzun tedavi ( yaklaşık 2 yıl ) tavsiye edilir . Tek doz olarak yiyecek ve su büyük bir bardak ile bu ilacı veya ( sabah ve akşam alınan ) ikiye bölmek , çiğnemek ya da ezmek yok .

önlemler

Bu ilaç endometriyal kanseri gelişme olasılığını artırabilir . Nolvadex ile tedavi edilen hastaların herhangi bir anormal vajinal kanama , adet dönemleri değişiklikler , vajinal akıntı değişim , ya da pelvik ağrı veya basınç için izlenmelidir .

Kontrendikasyonlar

Nolvadex Bu ilaç aşırı duyarlılığı olan ve kumarin tipi antikoagülan tedavi ile ya da derin ven trombozu veya pulmoner emboli tarihinde , hamile veya emziren kadınlar kadınlarda tehdit edildiği kadınlarda hastalarda çelişmektedir. Ihtiyatlılık göz hastalıkları ( katarakt dahil) , hiperlipidemi , lökopeni , trombositopeni , hiperkalsemi , ağır tromboflebit , tromboemboli (aynı zamanda tarihte ) olan hastalarda dikkatli olunmalıdır .

yan etkileri

Yan etkiler beklenmemektedir. Onlar şiddetli küçük gelen değiştirirseniz, hemen bu konuda doktorunuza bilgi vermelidir . Nolvadex neden olduğu yan etkileri şunlardır: sıcak basması , bulantı , kusma , kilo artışı , anormal adet dönemleri .

ilaç etkileşimi

Nolvadex karaciğer ve kan testleri anormallikleri neden yapabiliyor , Nolvadex neden olduğu yan etkileri çok düzenli olarak izlenmesi gereklidir. Sarılık ve kanama gibi belirtiler görünüyorsa bir hasta derhal acil tıbbi yardım aramak gerekir .

cevapsız dozu

Eğer zaman içinde doz almak için unuttuysanız, en kısa sürede hatırlar hatırlamaz bunu lütfen . Bu bir sonraki doz için çok geç ya da hemen hemen zaman Ama eğer yapmayız . Çift ya da ekstra doz almayınız . Aynı düzenli zamanlı olarak genellikle doz ertesi gün alın .

aşırı doz

Insanlarda akut doz aşımı bildirilmemiştir . Titreme ile kendini Nolvadex yan akut nörotoksisitemaksimum tolere doz ile tedavi edilen metastatik kanserli hastalarda , hiperrefleksi , kararsız yürüme ve baş dönmesi gözlenmiştir . Eğer acil tıbbi yardım için bu ilacı görünüm çok fazla aldı ve doktorunuza başvurun varsayar eğer .

depolama

20-25 C ( 68-77 F) arasında oda sıcaklığında tutunuz.

This entry was posted in Kadın Sağlık, Kanser and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.