Ucuz Levitra satış, Levitra fiyat listesi

Levitra’ait erektil disfonksiyon tedavisinde kullanılan bir oral ilaçtır. Cinsel uyarım burada enzim guanilat siklaz aktive penisinkavernöz organlarının sinirleri uçlarından nitrik oksit üretimi ve salınımına neden olur . Kendi sırayla Guanilat siklaz guanozin monofosfat ( cGMP ) üretimi için sorumludur.

CGMP nedenleri genişletilmesi ve penise kan taşıyan kan damarlarının rahatlama . Levitra cGMP yok etmesini fosfodiesteraz – 5 enzim engeller ve böylece penise kan akışını desteklemeye yardımcı olur.

Şekli ve yön

Levitra için önerilen doz ilişki bir saat önce alınan günde 10 mg’dır. Hiçbir yan etkisi tecrübeli isenizdoz 20 mg’a kadar artırılabilir. Yan etkilerin ortaya çıkması durumundadoz, günde 5 mg ile azaltılır. Levitra birden fazla sekme bir gün almayın .

önlemler

Levitra kardiyovasküler hastalığı olan kişilerde okudu , bu yüzden eğer bir inme veya kalp yetmezliği , ya da tarihte bir kalp krizi olan hastalarda ve özellikle son altı ay içinde Levitra önlemek için tercih edilir olmamıştır . Eğer böbrek veya karaciğer sorunları , bir kanama bozukluğu , mide ülseri , ya da retinitis pigmentosa gibi kalıtsal retina bozukluğu , bu ilaç veya başka ilaçlara alerjik reaksiyon , bu açılanma gibi penis deformasyonu , varsa Levitra doktorunuza haber almak için önce kavernöz fibroz (Peyronie hastalığı) yanı sıra, priapizmgeliştirme ( orak hücre anemisi , multipl miyelom, lösemi veya lösemi ) katkıda hastalıklarda .

Kontrendikasyonlar

Levitra 16 yo , ya da indinavir ve ritonavir gibi HIV proteaz inhibitörleri almak isteyenler altındaki hastalarda , içeriğinde bulunan maddelere aşırı duyarlılığı olan hastalarda , organik nitratlar ile tedavi olanlar kontrendikedir .

Olası yan etki

Levitra genellikle iyi tolere edilir ve yan etkiler oluşursa geçicidir edilir . En sık görülen yan etkiler şunlardır: baş ağrısı , ( kişinin hiperemi ) yıkama , sık sık , baş dönmesi , ishal olgu , bulantı , burun tıkanıklığı . Daha nadir ve nadir yan etkiler cilt , hipertansiyon , sırt ağrısı , gözlerde sulanma , hipotansiyon , kas ağrısı , priapizm ışığa bulunmaktadır.

ilaç etkileşimi

Levitra metabolizması eritromisin , ketokonazol ( Nizoral ) , itrakonazol ( Sporanox ) , indinavir ( Crixivan ) ve ritonavir ( Norvir ) tarafından inhibe edilir . Levitra ritonavir ve indinavir konsantrasyonunu azaltır . Olarak nitratlar Levitra ile tedavi edilen hastalarda kalp hızı artan ve kan basıncı düşürerek göğüs ağrısı kötüleştirebilir . Levitra alfa – engelleme ilaçlar ( terazosin veya Hytrin ) etkileri kan basıncını düşürme abartmak yapabiliyor . Levitra’ait organik nitratlar ile tedavi edilen hastalara uygulanabilir gerekirdi.

cevapsız dozu

Gerektiğinde Levitra alınır ancak daha sık bir kez daha günde bu kadar cevapsız dozu gerekiyordu değildir.

aşırı doz

Doz aşımı belirtilerisırt ağrısı , çene , kol , körlük , bulanık görme , göğüs ağrısı ya da rahatsızlık , görme azalması , bulanık görme .

depolama

Uzak çocuklar, evcil hayvanlar , nem ve güneş ışığından 15-30 C ( 59-86 F) arasında oda sıcaklığında tutunuz.

This entry was posted in Erektil Disfonksiyon and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.