Ucuz Diflucan satış, Diflucan fiyat listesi

Diflucan kandidiyazis olarak adlandırılan mantar enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılan bir anti – mantar antibiyotiktir. Bu ilaç vajinal , boğaz ve mantar enfeksiyonları ,idrar yolu enfeksiyonları , peritonit , ve pnömoni gibi enfeksiyonların tedavisinde bu tip için reçete olduğunu . Diflucanmantar hücre zarının oluşumuna müdahale ile hassas mantar öldürme çalışır.

Şekli ve yön

Ölçüm kaşığı kullanarak ya da öğünden hariç , günde sözlü bir kez götürün. Eğer su dolu bardak ile en iyi sonucu almak istiyorsanız her gün aynı zamanda götürün. Diflucan 24 saat sonra daha iyi hissettirecek . Ancak, belirtiler sadece birkaç gün sonra tamamen kaybolur . Sağlığınızda bir değişiklik sonra varsa birkaç gün hemen doktorunuza danışın .
Enfeksiyon türü çeşitli yetişkinler için doz ve oluşur :
1 ) Genital pamukçuk – 150 mg tek doz olarak
2 ) Mukozal pamukçuk – dozenfeksiyon ay boyunca günde bir kez 50 mg bulunduğu yere göre değişir .
3 ) Mantar cilt enfeksiyonları – 50 mg 2-4 hafta boyunca günde bir kez ;
4 ) ilk gün 400 mg İç mantar enfeksiyonları daha sonra 200 – 400mg günde bir kez gerekli 6-8 hafta veya daha uzun süre eğer .
5 ) mantar enfeksiyonları almak sizi durdurmak için – bir enfeksiyon almak riski varken 50 – 400mg günde bir kez ;
Günde bir kez süresiz olarak 100 – 200mg – 6 ) geliyor arkasından Cryptococcus neden olduğu enfeksiyon durdurmak için
4 hafta 15 yıl enfeksiyon türü çeşitli da eski ve oluşan çocuklar için dozaj :
1 ) mukozal enfeksiyonlar – günde bir kez 3mg/kg ;
2 ) İç mantar enfeksiyonları – günde bir kez 6-12mg/kg ;
Mantar enfeksiyonları 3 ) önlenmesi – günde bir kez 3-12mg/kg bir enfeksiyona yakalanma riski ise .
Yukarıda ama 2 günde bir kez verilen bu aynı doz 2-4 haftalık çocuklar için . Her 2 günde bir 12mg/kg arasında bir maksimum doz .
En az 2 hafta arası çocuklar için yukarıda ama her 3 günde bir kez verilen aynı dozdur. Daha sonra 3 günde bir 12mg/kg vermeyin .
Not : Bu komut sadece yorum için buraya sundu. Kullanmadan önce doktorunuza danışmak çok gereklidir. Size en iyi sonuçları almak için yardımcı olur.

önlemler

Vajinal mantar enfeksiyonları için , doktorlar genellikle Diflucan tek bir doz reçete . Mantar enfeksiyonu 5 gün sonra düzelmezse , en kısa zamanda doktorunuza başvurun . Tıbbi geçmişi karaciğer hastalığı veya böbrek hastalığı eklerseniz bu ilaç ile dikkatli olun . Eğer araç veya makine kullanırken nadir olsa da , bu ilacın baş dönmesi yapabilir , bu nedenle daha dikkatli olmak . Alkol tüketimini azaltın . Diflucan hamile kalma ya da doktor tavsiyesi olmadan emziren , gebelik sırasında kullanılmamalıdır . Doktor tavsiyesi olmadan emzirme önce kullanmayın.

This entry was posted in Antifungal and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.