Ucuz Clomid satış, Clomid fiyat listesi

Clomid bir non-steroid anti- östrojendir. Eylem mekanizması yumurtalık ve hypophis olarak östrojen reseptörü ile seçici bir bağlantı oluşur. Organizmada düşük östrojen seviyeleri olan hastalarda, östrojen etkiye neden olur ve yüksek östrojen seviyeleri olanları da anti -östrojen etkiye neden olur.

Onun küçük dozlarda ( prolaktin , uyarıcı hormon , FSH ve interstisyel hücre – uyarıcı hormon Follikül ) gonadotropin salgılanmasını artırmak , yumurtlama uyarır ; büyük dozlarda gonadotropin salgılanmasını yavaşlatır . Clomidtüm hareket meydana yumurtlama uyarımı ile oluşur ve gebelik için vücut hazırlar . Bu ilaç sperm düşük üretim nedeniyle infertil erkek hastalarda kullanılabilir.

Şekli ve yön

Clomid 5 gün ( – her zamançevrimi yokluğunda ) ve adetin 5. günden itibaren , yatmadan önce yumurtlama 50 mg 1 kez uyarmak için günde tatbik edilmektedir. Hiçbir etkisi durumunda ( ovulasyon 30 gün içinde oluşmaz ) 150 mg / gündozu artırmak veya 10 gün için kurs uzatmak . Tam olarak reçete almak , büyük miktarlardailaç almak yok .

önlemler

Hiç klomifen , karaciğer hastalıkları , ruhsal depresyon , tromboflebit için herhangi bir alerjik reaksiyon vardı varsa Clomid doktorunuza haber almak için önce. Bu ilaç görme problemleri , baş dönmesi , ya da ilgi yüksek konsantrasyon gerektiren araba ve makine kullanımı gerekiyorsa sersemlik , özellikle dikkatli olmak neden olabilir .

Kontrendikasyonlar

Aşırı duyarlılık , karaciğer ya da böbrek yetmezliği , etyolojisi bilinmeyen metrorrhagia , yumurtalık kistleri ,hipofiz , endometriozis , hiperprolaktinemi ile birlikte over yetmezliği , gebelik genital organları , tümör veya hipofonksiyonunun tümörleri .

Olası yan etki

, Kızarma , bulantı, kusma veya ishal , bulanık görme , baş ağrısı , anormal uterin karın veya pelvik ağrı olarak ortaya over büyümesi : Birlikte dudak, dil, ya da yüz ya da bazı hastalarda ürtiker şişmesi gibi alerji belirtileri ile aşağıdaki koşullar görünebilir kanama .

ilaç etkileşimi

Eğer Clomid ile tedavi edilir eğer alıyor tüm ilaçlar ve bitkisel ürünler hakkında doktorunuza ve laboratuar operatörleri bilgilendirin .

cevapsız dozu

Eğer bu program ile hemen hemen bir sonraki alımının zaman ise bir doz olarak hatırladığınız anda götürün , ama kaçırdıysanız . Bu nedenle cevapsız doz atlamak eğer . Ekstra bir alarak bir cevapsız dozu telafi etmek için çalışmayın.

aşırı doz

Eğer ilaç çok fazla aldı şüpheleniyorsanız acil tıbbi müdahale için başvurun.

depolama

Mağaza uzakta 15-30 C ( 59-86 F ) arasında oda sıcaklığında güneş ışığından uzak kuru bir yerde Clomid .

This entry was posted in Kadın Sağlık and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.