Ucuz Amoxil satış, Amoxil fiyat listesi

Amoxil aminopenisilin grubundan geniş spektrumlu bir antibiyotiktir . Tesir mekanizması anti bakteriyel ve Amoksisilin duyarlı bakterilerin hücre duvarlarının yapımı inhibisyonunun oluşur. Hücre duvarlarının Amoksisilin kendi yayılım önler çevre ve eylem bakteri korumak için hizmet vermektedir.

Amoksisilin H. influenzae , N. gonore , E. coli , Pnömokok , Streptokok ve stafilokoklar bazı suşları karşı etkili olabilir . Penicillase üreten mikroorganizmalar Amoksisilin için dayanımlı bulunmaktadır. Ilaç mikobakteriler , mikoplazmaları , cins Rickettsia , mantar , amip , Plasmodium , virüs ve ayrıca Pseudomonas aeruginosa ve Proteus spp doğru aktif değildir. (S. mirabilis hariç ) .

Şekli ve tarifi

Tam olarak doktorunuz tarafından reçete alın . Eğer sefalosporinler ( Ceclor , Ceftin , Duricef , Keflex ) alerjiniz varsa bu ilacı almak için önce doktorunuza söyleyin , astım , ciddi karaciğer veya böbrek bozukluğu , bir kanama veya kan pıhtılaşma bozuklukları , mononükleoz veya tarihinin alerjik reaksiyon her türlü oldu . Yiyecek olan veya olmayan Amoxillin alabilir . Bunu yutmak önceçiğneme tableti çiğnenmelidir . Bir bardak su ile bütün Amoxillin kapsül yutmak .

önlemler

Bu ilaç bazı doğum kontrol ilaçların etkisi azalır . Bakterilerin yaşam döngüsü belirli özellikleri vardır gibi iyi hissetseniz bile bu ilacı almaya devam edin. Eğer tedavi sırasında tamamlanmamış olanilaç almak için durdu Eğer bu ilaç dirençli suşlar onların daha fazla yayılma ve üretiminde neden olabilir . Onların hastalık belki mikroorganizmaların diğer tip provoke benzer belirtiler olanhasta için bu ilacın vermeyin . Antibiyotik ilaçlar Eğer varsa doktorunuza haber , ishale neden olabilir . Eğer emzirmeye ve Amoksisilin alırsanız ,ilaç süt salgılanmasını ve bebek ishale neden olabilir . Eğer astım muzdarip doktorunuza uyar .

Kontrendikasyonlar

Amoksisilin ya da başka bir penisilin antibiyotik alerjisi .

Olası yan etki

Alerji yanı sıra (kurdeşen , şişlik , döküntü ) Amoksisilin mümkün tepki ishal , baş dönmesi , mide yanması , uykusuzluk , bulantı , kaşıntı , kusma , konfüzyon, karın ağrısı , kolay morarma olabilir .

ilaç etkileşimi

Amoksisilin , doğum kontrol hapları etkisini azaltmak digoksin artar emme , metotrexat toksisitesi artar bilinmemektedir. Böbrekler tarafından Amoksisilin atılımı aspirin yavaşlar .

cevapsız dozu

Bu ilaç bir çift doz almayınız . Neredeyse bir sonraki dozun zamanı , sadececevapsız kısmını atlamak ve programa göreilaç almaya devam .

aşırı doz

Amoksisilin doz aşımı belirtileri su ve elektrolit dengesinin kusma , bulantı , ishal , bozuklukları olabilir . Yardım için doktorunuza başvurun .

depolama

Işıktan ve nemden 59 ve 86F ( 15 – 30C ) arasında oda sıcaklığında saklayın.

This entry was posted in Antibiyotik and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.